MŪSŲ ISTORIJA

Atella yra šeimos verslas. Savo pirmąją kolekciją pristatėme dar 2015 metais. Po beveik 20 metų patirties bei darbo su drabužių gamyba įvairiems prekės ženklams tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, nusprendėme pristatyti ir savo pačių sukurtą produktą.
Nors pirmose kolekcijose visą dėmesį skyrėme suknelėms, laikui bėgant Atella asortimentas nuolat augo. Galime drąsiai teigti, jog suknelės taip ir liko mūsų prekės ženklo vizitine kortele, tačiau šiuo metu kolekcijose galite rasti ir laisvalaikio kostiumėlių, kelnių, sijonų bei palaidinių.
Mes tikime kokybe, o ne kiekybe, todėl stengiamės apgalvoti kiekvieną gaminį taip, kad jis būtų universalus ir ilgaamžis. 

 

 
KAIP GIMSTA MŪSŲ DRABUŽIAI

Visi Atella drabužiai yra pagaminti su meile Lietuvoje, mūsų pačių, daugiau nei 25 metus gyvuojančioje siuvykloje, UAB Tebesa. Turėdami visą komandą vienoje vietoje, galime iš labai arti kontroliuoti kiekvieno gaminio susikūrimo procesą (nuo dizaino, audinio parinkimo iki konstravimo, sukirpimo bei siuvimo). Taip užtikriname ne tik aukštą produkto kokybę, bet ir suteikiame puikias darbo sąlygas mūsų siuvėjoms.

 

 

 
SKAIDRUMAS

Mums be galo svarbu ne tik laimingos klientės, tačiau ir mūsų nuostabių darbuotojų įvertinimas bei darbo sąlygos. Labai džiaugiamės būdami skaidraus verslo iniciatyvos „BALTOJI BANGA/CLEAR WAVE” dalimi. Daugiau informacijos apie šią iniciatyvą rasite ČIA.

 

„Vakar gavau antrą ir tikrai ne paskutinę suknelę iš Atella – ji nuotabi! Medžiaga labai graži, maloni ir kokybiška.
Labai noriu Jums padėkoti už pagalbą, lankstumą, supratimą ir profesionalumą! Esate puiki komanda, linkiu Jums sėkmės ir daug laimingų klienčių.”

Nona / Facebook atsiliepimas

„Gavau suknele. Na man ji labai patiko gavau tokia kokios ir tikejausi. Ir dydis ir spalva na viskas tiko ir patiko. Ir medžiaga nereali. Tikrai aciu. Jusu bendravimas pats geriausias jums tikrai rupi klientas. As tikrai sugaisau nemazai jusu laiko ir ne kiekvienam laikytu kantrybe bet tiesiog kartais taip buna kai nesi susidures su imone. Aciu labai labai uz viska.”

Ema / Facebook atsiliepimas

„Visada džiaugiuosi Atella! labai malonus ir operatyvus aptarnavimas, aukštos kokybės produkcija. Nors kaina aukšta, tačiau visiškai pasiteisina, kai apsirengi! sėkmės Jums!”

Veronika / Facebook atsiliepimas