fbpx
Pagaminta moterų su meile moterims!

Apie mus

Mes esame drabužių prekės ženklas stilingoms, patogumą ir eleganciją mylinčioms moterims. Mūsų komanda susideda iš labai skirtingų, tačiau ypatingas patirtis turinčių žmonių. Dalis mūsų komandos turi didesnę nei 20 metų patirtį drabužių gamyboje, todėl visuomet skiriame ypatingą dėmesį kiekvienam kūrybos proceso žingsniui.

Mes pristatėme Atella 2015 m. su pirmąja suknelių kolekcija, tačiau mūsų asortimentas auga kiekvieno sezono metu! Mes tikime kokybe, o ne kiekybe, todėl pamažu pereiname prie lėtosios mados koncepcijos. Šiuo metu visą dėmesį skiriame universaliems siluetams bei audiniams, kad sukurtume tai, ko trokšta mūsų klientės.

Išskirtinis klientų aptarnavimas

Išskirtinis klientų aptarnavimas

Mums be galo rūpi kiekviena iš jūsų. Mes ne tik padedame atsakyti į iškilusius techninius klausimus, bet ir išsrinkti tinkamą dydį bei konsultuojame įvairiais stiliaus klausimais!

Mes esame šeima

Mes esame šeima

Be to, kad esame šeima, mes taip pat esame ir stipri komanda. Mums visiems rūpi „Atella“, kaip kitas šeimos narys, todėl prekės ženklui atiduodame 100 proc.

Pagaminta Lietuvoje

Pagaminta Lietuvoje

Visi Atella drabužiai yra pagaminti mūsų siūvykloje Lietuvoje, Kaune. Taip galim užtikrinti aukštą gaminio kokybę bei puikias darbo sąlygas mūsų darbuotojams.

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Prekių krepšelyje nėra.

Atella

Womenswear Fashion Label