Grąžinimas

GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Jei užsakyta prekė jums netiko, galite ją pakeisti/grąžinti per 14 darbo dienų nuo užsakymo gavimo dienos. Produktas turi būti grąžintas:

– Tobulos būklės/nenešiotas

– Turėti originalias/nenuimtas etiketes

– Supakuotas į originalų įpakavimą (arba kitą tvarkingą ir saugų įpakavimą)

Prieš išsiunčiant grąžinamą prekę, būtinai užpildykite GRĄŽINIMO FORMĄ

Jeigu jūsų užsakyta prekė jums netiko ir norite ją mums grąžinti, būtinai užpildykite grąžinimo formą. Spausti čia: GRĄŽINIMO FORMA.

Užpildžius formą, mes iškart gausime automatinį pranešimą savo sistemoje. Jums nereikia laukti papildomo patvirtinimo iš mūsų. Išsiųskite savo užsakymą vienu iš toliau pateiktų siuntimo būdų.

Kaip išsiųsti grąžinimą, kai jūsų prekė buvo pristatyta per OMNIVA paštomatą

Jeigu jūsų užsakymas buvo pristatytas per OMNIVA paštomatą, turėjote gauti SMS žinutę, kurioje yra nurodytas ne tik užsakymo atsiemimo kodas, bet ir grąžinimo kodas. Grąžinimo kodą suveskite tame pačiame paštomate ir patalpinkite siuntą į atsidariusią dėžutę.

Kaip išsiųsti grąžinimą, kai jūsų prekė buvo pristatyta per OMNIVA kurjerį

Jei jūsų siuntą buvo pristatyta su OMNIVA kurjeriu, savo užsakymo viduje rasite įdėtą grąžinimo lipduką. Jį užklijuokite ant siuntos, nuskenuokite OMNIVA paštomate ir patalpinkite į atsidariusią dėžutę.

Kaip išsiųsti grąžinimą, jei jūsų prekė buvo pristatyta su UPS

Jeigu jūsų prekė buvo pristatyta su UPS į vieną iš Europos šalių, JAV ar Kanadą – už siuntos grąžinimą esate atsakingas jūs (pirkėjas). 

Išsiųskite prekę mums jums patogiu paštu (rekomenduojame siųsti registruotu paštu su prekės išsiuntimą įrodančiu kvitu). Vos tik sulauksime jūsų siuntos, atliksime pinigų grąžinimą.

Adresas, kuriuo reikia išsiųsti siuntą mums:

UAB Tebesa, Atella

Neries kr.16

Kaunas, Lithuania, 48402

+37069928855

Kaip atlikti prekės dydžio/spalvos keitimą

Norėdami pasikeisti savo prekę į kitą spalvą ar dydį, parašykite mums el.laišką į info@atella.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę bei užsakymo numerį (mūsų komanda iškart rezervuos jūsų norimą gaminį).

Išsiųskite prekę mums (į vidų būtinai įdėkite pirkimo lapą) vienu iš aukščiau nurodytų grąžinimo būdų. Sulaukus jūsų siuntos, išsiųsime naują prekę jums.