Rudens/žiemos sezono spalvos

Kiekvieną sezoną ant podiumo ir parduotuvių lentynose stebime varijuojančias palvų gamas, kurios atskleidžia sezono nuotaiką bei emocijas. Spalvos, kaip niekad anksčiau, dabar atlieka labai svarbų
vaidmenį mūsų pasirinkimuose, nes tai yra viena iš pagrindinių priemonių, kuri leidžia mums išsiskirti, nešti vienokią ar kitokią žinutę šiame didelio informacijos srauto periode. Tad pažvelkime, kokią spalvų paletę ir emocijas mums atneš šis rudens/žiemos sezonas.


PANTONE institutas skelbia, jog 21/22 rudens/žiemos sezone vyraus daugybė pragmatiškų atspalvių kartu su gyvybingais blyksniais. Taip pat dominuos ir tos spalvos, kurios jau įsitvirtino mūsų gyvenimo būde ir vis naujai atgimsta. Mišrios, žaismingos, o svarbiausia praktiškos, šio sezono spalvos atspindės norą kurti ir eksperimentuoti, ir visai nesvarbu ar šiuolaikiniam įvaizdžiui pridėsite praėjusio laikmečio prieskonio, ar miesto stiliui įpūsite gamtos gyvybės. Pagrindinės sezono spalvos perteikia kupiną nuotaikų ir emocijų paletę – ramybę, apmąstymus bei naujos ir gaivios energijos pliūpsnius. Nuo natūralių ir autentiškų iki skaitmeninių – tai tonai, kurie dominuos šį nenuspėjamą sezoną.


Rudens/žiemos spalvų paletė jungiasi su mus supančiu pasauliu, bet kartu siūlo ir galimybę pabėgti nuo jo. Atella savo klientėms rudens/žiemos sezonui taip pat siūlo į spintas įsileisti šilumos ir pozityvios energijos. Švelnūs melsvi, rusvi ir rausvi spalvų tonai prisotinti ramybės bei šiltų emocijų persipina su ryškesniais atspalviais ir raštais, kurie suteikia gyvybingą blyksnį ir gerą nuotaiką.

Atsirenkant šio šaltojo sezono spalvas, didelį dėmesį skyrėme praktiškumui ir orginalumui. Tad rudens/žiemos Atella kolekcijoje vyraujančias gaminių spalvas galėsite lengvai derinti su jau turimu garderobu, o pasirinkusios ryškesnio rašto sukneles – turėsite galimybę pasijusti išskirtinėmis!