Šaltojo sezono mados tendencijos

Po daugiau nei metus besitęsiančios pandemijos pamažu grįžtame į įprastą gyvenimą – darbus, mokyklas, universitetus. Tad tai puikus metas peržiūrėti ir atnaujinti savo spintos turinį. Tačiau tikrai galite jaustis ramiai, jei ir toliau norite vilkėti pamėgtus komfortiškus, sportinio stiliaus kostiumus. Jie šį sezoną dar tvirtai bus įsitvirtinę ne tik tendencijose, bet ir kasdieniame gyvenime. Vis dėlto, neprošal bus ir naujai peržvelgti bei atnaujinti savo garderobą, susidėlioti naujus įvaizdžio variantus, su kuriais stilingai atrodysite ir gerai jausitės šaltojo sezono metu.

Tad Atella šiam sezonui paruošė universalių pasiūlymų Jums. Suprantame, jog norite jaustis ne tik patogiai, bet ir stilingai, todėl rekomenduojame rinktis labai universalų, ypatingai minkštos medvilnės kelnių ir marškinių kostiumą. Jį galėsite dėvėti ne tik kartu, bet ir lengvai derinti atskiras detales. O toms, kurios siekia dar subtilesnio įvaizdžio siūlome rinktis baltą, marškinių stiliaus palaidinę, kurią puikiai galite  derinti su naujomis Atella kelnėmis.

Tai pat viena iš šio sezono tendencijų – megzti audiniai. Ant podiumo ir į parduotuvių lentynas su trenksmu grįžta patogumu ir jaukumu alsuojantys megzti gaminiai. Atella siūlo Jums rinktis megzto vilnos audinio kardiganus, kuriuos lengvai galėsite derinti prie bet kokio įvaizdžio.  Taip pat šį sezoną siūlom patogias, minkštas, paaukštinto kaklo viskozines palaidines, kurias, net neabejojame, pamilsite iškart. Šios palaidinės išsiskiria švelniomis spalvomis, taip pat jos puikiai tinka sluoksniuojant rudens/žiemos  derinius. 

Atnaujinkite savo spintas rudens/žiemos sezonui, jauskitės patogiai ir stilingai!